CIW Web Foundations Series

test

CIW Web Foundations Series

دوره های CIW WEB FOUNDATIONS

این مجموعه از دوره ها فارق از محصولات یک برند خاص محبوب ترین برنامه تحصیلات وب در جهان می باشد. افرادی که هر سه دوره Web Foundations Associate را کامل کنند تسلطی بیشتر از مهارت های دیجیتالی بدست می آورند. آنها همچنین مفهومی یکتا از کسب و کار اینترنتی، شبکه داده ها و طراحی وب سایت دارند. این برنامه مصرف کنندگان اینترنت را به تولید کنندگان تکنولوژی های بر مبنای اینترنت تبدیل می کند.

 

منابع آنلاین

منابع آنلاین ابزارهای متنوعی را فراهم می آورند که شما می توانید به عنوان مکمل دروس رسمی CIW از انها استفاده کنید:

 

  • راهنمای مطالعه برای آزمون، مطالعه متمرکزی را برای کسانی که میخواهند برای آزمون پر مخاطره مدرک CIW Web Foundations Associate آماده شوند فراهم میکند.

 

  • فایل های مکمل، شامل فایل های آزمایشگاه که جهت تکمیل آزمایشگاه های دوره استفاده می شوند، جزوات، پاسخ به تمرینات و کوییزها، و پیوست ها.

 

  • پیش ارزیابی، آزمونی است که تعداد سوالات و توزیع آنها را که درآزمون پر مخاطره مدرک CIW Web Foundations Associate پوشش داده می شود نشان می دهد.

 

  • تمرینات آنلاین، شامل فلش کارت های واژگان، تمرینات تطابق دهید، تمرینات جای خالی را پر کنید، جدول متقاطع و سوالات درست یا غلط – که همه آنها بازخورد سریع دارند.

 

  • تسلط بر دوره یک ابزار آنلاین است که سوالات دوره ای CIW را ارائه می دهد. این ابزار بر پایه تحقیقات صورت گرفته روی یادگیری و حافظه می باشد، و یک راه حل تدریس پر شتاب که زمان آموزش را کاهش میدهد و ماندگاری مباحث را در حافظه آموزندگان افزایش می دهد بطوریکه بتوانند ۱۰۰ در صد به همه محتوا تسلط داشته باشند را ارائه می دهد.

 

  • کلیپ ها دستور العمل هایی را به یک فرمت چند رسانه ای به عنوان تکمیل کننده فراهم می کنند، و مشروح کتاب و آزمایشگاه ها را بهبود می بخشند.

 

  • آزمون های تمرینی آنلاین شامل آزمون های متفاوت، تمرینات، کوییز ها و مرورها، به نحوی طراحی شدند که میتوانند به ارزیابی دانش روی یک موضوع خاص و تقویت یادگیری کمک کنند

 

آزمون های CIW Web Foundations Associate

داوطلبان مدرک دو راه برای گرفتن مدرک CIW Web Foundations Associate دارند:

گزینه۱: گذراندن یک آزمون جامع که هر سه دوره را پوشش میدهد.

گزینه۲: گذراندن سه آزمون ماژولار که هر کدام یک دوره را پوشش می دهد و گرفتن سه مدرک متفاوت.

 

مشاغل مرتبط و مسیرهای شغلی

گرافیست ها

متخصصان IT

متخصصان حقوقی

متخصصان بهداشت و درمان

متخصصان بازاریابی

متخصصان کسب و کار

 

CIW استاندارد های صنعت برای تحصیلات و مدارک تکنولوژی وب

CIW برنامه ای با بیشترین رشد در جهان درضمینه آموزش و مدرک مهارت های اینترنتی  فارغ از محصول یک برند خاص برای دانشجویان و افراد حرفه ای می باشد.

فراتر از یک مدرک یا یک برنامه درسی، CIW یک استاندارد تکنولوژی وب می باشد که از مؤسسات علمی، دولت ها و کسب و کارهای جهانی گرفته شده. CIW‌ شامل برنامه ها و قابلیت هایی می باشد، اما تمرکز اصلی برنامه درسی ما روی استاندارد های پایه ای می باشد که زیر ساخت های IT را حفظ میکند: طراحی وب، تجارت الکترونیک، امنیت، شبکه و پایگاه داده.

 

تعداد بازدید ها (36)

در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده / محمد تقی زاد بدریان

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه