مدرک بین المللی CIW

مدرک بین المللی CIW

CIW بعنوان یک مدرک معتبر و بی طرف در زمینه IT و طراحی وب می باشد. از سال ۱۹۹۷، CIW بیش از ۱ میلیون دانش آموزبصورت حرفه ای آموزش داده است، و بیش از ۱۷۰،۰۰۰ گواهی نامه های حرفه ای از طریق هزاران دانشگاه، کالج ، دبیرستان، مدارس راهنمایی، مراکز آموزش و شرکت ها در سراسر جهان اعطا کرده است. برنامه درسی اصلی CIW در استانداردهای بنیادین و مهارت های شغلی شما را قادر می کند تا در زمینه های طراحی وب سایت، توسعه، امنیت، مدیریت، شبکه و پایگاه داده متمرکز است.

گواهینامه، CIW به صورت استاندارد آموزشی در سراسر جهان برای مهارت های فن آوری وب تبدیل شده است وتوسط موسسات دانشگاهی، دولت ها و کسب و کار مورد تایید قرار گرفته است . مجموعه CIW امرزه در در شرکت های مختلف مانند Raytheon, General Dynamics,CISCO, Northrop Grumman, HP, BAE Systems, Citibank و حتی سازمان امنیت ملی ایالات متحده به رسمیت شناخته شده و درخواست گواهی نامه CIW یکی از مدارک لازم برای استخدام در زمینه IT در این شرکت ها می باشد

دارندگان گواهی نامه CIW دارای شغل های IT کلیدی در دنیا می باشند . در دنیای رقابتی امروزدر زمینه موقعیت شغلی دارندگان گواهینامه CIW می توانند برتری محسوسی نسبت به دیگران داشته باشند . موسسات Global Knowledge و Windows IT Pro درسال ۲۰۱۶ با نظر سنجی بین ۱۴،۰۰۰ از فعالان کسب و کار در زمینه IT در مورد مقدار حقوق و دستمزد آنها گزارش داده اند که دارندگان مدارک CIW دارای درامد بین ۶۵،۵۵۶ دلار تا ۱۱۱،۳۱۴ دلار می باشند که بستگی به نوع مدرک CIW انها دارد .

در ذیل مقدار درامد بر اساس نوع مدرک CIW آمده است ،:

CIW Web Foundations series متوسط حقوق و دستمزد ۶۵،۵۵۶- $ $ ۷۴،۸۵۶٫
CIW Web Design series متوسط حقوق و دستمزد ۶۶،۶۶۵- $ $ ۷۷،۳۸۳٫
CIW Web Development متوسط حقوق و دستمزد ۷۱،۳۸۲-۹۴،۲۸۴ $.
CIW Web Security series متوسط حقوق و دستمزد ۶۹،۵۲۰- $ $ ۱۱۱،۳۱۴٫
بنابراین ارزش گواهینامه CIW قابل توجه می باشد .
برای مطالعه بیشتر می توانید به سایت CIW مراجعه نمایید

 

تعداد بازدید ها (80)

در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده / محمد تقی زاد بدریان

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه